Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 4 619  (-29%)
2 719.83 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
3 291 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703144
Kód dod.: J4858DR
EAN: 190017245836
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Gesto Computers, spol. s r.o.
Špitálská 885/ 2a
19000 Praha 9
Česká Republika
IČO: 48034711
DIČ: CZ48034711
Další informace
Textové stránky