D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.... více
Běžná cena: 1 652  (-15%)
1 157.85 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
1 401 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 176016
EAN: 790069248153
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: D-Link
Popis a parametry

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
- Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 550m
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Multi-mode Fiber Transceiver (550 m)
DEM-311GT
- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m
- Wave length: 850nm
- Power support: 3.3V
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator.
Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Gesto Computers, spol. s r.o.
Špitálská 885/ 2a
19000 Praha 9
Česká Republika
IČO: 48034711
DIČ: CZ48034711