Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESHSFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.
6 771 Kč
s DPH
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmSFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km.
13 730 Kč
s DPH
Cisco GLC-TE=, SFP Transceiver, GbE T, RJ-45, 100mSFP Transceiver, 1GbE T, RJ-45, 100m.
6 317 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
27 654 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
50 931 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300mSFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.
21 816 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mSFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.
9 992 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mSFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m.
13 656 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
357 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
386 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
411 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
463 Kč
s DPH