Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP miniGBIC Cisco X2-10GB-LR Compatible 10.3Gbit/s SM 1310nm X2 Transceiver

Přidat do oblíbenýchSFP miniGBIC Cisco X2-10GB-LR Compatible 10.3Gbit/s SM 1310nm X2 Transceiver
OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, SC, DMI, Cisco kompatibilní X2-10GB-LR=.

Kód produktu1018449
Part numberX2-10GB-LR=
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:NoName
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
10158 Kč
Vaše cena bez DPH
5342.98 Kč
Vaše cena včetně DPH
6465 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Hot-pluggable X2 footprint
Duplex SC, Single-Mode X2 Transceiver
1310nm DFB Laser
Digital Diagnostic function
Up to 10km reach on standard single-mode fiber
Compliant with IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
RoHS Compliant
Operating temperature range: 0°C bis 70°C

SFP miniGBIC Cisco X2-10GB-LR Compatible 10.3Gbit/s SM 1310nm X2 Transceiver.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je6465Kč  s dph
Váš e-mail