Philips MT 24" 24B2N3200D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot
Použití:Herní, Kancelářský, Profesionální; Rozlišení displeje:1920x1200; Úhlopříčka displeje ("):24.1; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:USB-C, USB, VGA, HDMI, DP, 3,5 mm Jack; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub.... více
Běžná cena: 6 126  (-9%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681376
Kód dod.: 24B2N3200D/00
EAN: 8721038004427
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:10
Rozlišení displeje
1920x1200
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
3.5mm Jack
Rozhraní
Jack 3,5 mm výstup
HDMI
DisplayPort
VGA
USB Type-C
USB 3.2 Gen 1
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
VESA montáž
Reproduktory
Pivot
Výškově stavitelný
Nastavitelná výška
Energetická třída
Nespecifikováno
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Herní
Použití
Kancelářský
Profesionální
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
USB-C
USB
VGA
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
5
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
5
HDMI počet
1
DP počet
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Jas (cd/m2)
300