Philips MT 27" 27B2G5500 - 2560x1440,IPS,100Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Popis a parametry
Specifikace
| Obraz/displej | |
|---|---|
| Velikost panelu | 68,5 cm (27") |
| Poměr stran | 16:9 |
| typ LCD panelu | Technologie IPS |
| Typ podsvícení | Systém W-LED |
| Rozteč obrazových bodů | 0,2331 (H) mm x 0,2331 (V) mm |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Barevnost displeje | 16,7 milionu (8 bitů) |
| Barevný gamut (typicky) | sRGB 108 %, NTSC 94 %* |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| SmartContrast | 50 000 000:1 |
| Reakční doba (typická) | 4 ms (šedá-šedá)* |
| Úhel sledování | 178o (H) / 178o (V) |
| Vylepšení obrazu | SmartImage |
| Maximální rozlišení | 2560 x 1440 při 100 Hz |
| Oblast sledování | 596,74 (H) x 335,66 (V) mm |
| Snímková frekvence | 30–150 kHz (H) / 48–100 Hz (V) |
| Technologie sRGB | Ano |
| Bez blikání | Ano |
| Hustota pixelů | 109 PPI |
| Režim LowBlue | Ano |
| Povrch obrazovky | Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 % |
| EasyRead | Ano |
| Adaptive sync | Ano |
| EyeSafe | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Vstup signálu | 1x HDMI 2.0 x2, 1x DisplayPort 1.4 x1 |
| Vstup synchronizace | Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green |
| Vstup/výstup audia | 1x Audio in, 1x Audio out |
| Připojení HDCP | HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort); HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort) |
| Pohodlí | |
| Vestavěné reproduktory | 3 W x 2 |
| Další výhody | Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm), Háček ma sluchátka |
| Ovládací software | funkce SmartControl |
| Podstavec | |
| Nastavení výšky | 150 mm |
| Čep | -/+ 90 stupňů |
| Otočný | +/- 180 stupeň |
| Sklopné provedení | -5/30 stupeň |
| Napájení | |
| režim ECO | 8,3 W (typ.) |
| Napájení | Vestavěné |
| Režim vypnuto | 0,3 W (typ.) |
| Zapnuto | 11,11 W (typ.) (metoda testování EnergyStar) |
| Pohotovostní režim | 0,3 W (typ.) |
| Indikátor napájení LED | Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající) |
| Značka energetické třídy | B |
| Rozměry | |
| Balení v mm (Š x V x H) | 730 x 445 x 159 mm |
| Výrobek bez stojanu (mm) | 614 x 368 x 58 mm |
| Výrobek se stojanem (max. výška) | 614 x 543 x 235 mm |
| Hmotnost | |
| Výrobek s obalem (kg) | 9,77 kg |
| Výrobek se stojanem (kg) | 6,77 kg |
| Výrobek bez stojanu (kg) | 5,01 kg |
| Obsah balení | |
| Kabely | Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel |
| Monitor se stojanem | Ano |
| Uživatelská dokumentace | Ano |
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
Výbava
Pivot
Výbava
VESA montáž
Reproduktory
Nastavitelná výška
Energetická třída
B
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
USB hub
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
4
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,2
Jas (cd/m2)
300