Philips MT 27" 27E1N1200A - 1920x1080,IPS,120Hz,D-Sub,HDMI,DP,Repro
Popis a parametry
Specifikace
| Obraz/displej | |
|---|---|
| Velikost panelu | 68,6 cm (27") |
| Poměr stran | 16:9 |
| typ LCD panelu | Technologie IPS |
| Typ podsvícení | Systém W-LED |
| Rozteč obrazových bodů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Barevnost displeje | 16,7 milionu |
| Barevný gamut (typicky) | Adobe RGB: 81,15 %, DCI-P3: 79,86 %, sRGB: 104,02 %, NTSC: 91,27 %* |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| SmartContrast | Mega Infinity DCR |
| Reakční doba (typická) | 4 ms (šedá-šedá)* |
| Úhel sledování | 178o (H) / 178o (V) |
| Vylepšení obrazu | SmartImage |
| Maximální rozlišení | 1920 x 1080 při 120 Hz |
| Oblast sledování | 597,89 (H) x 336,31 (V) mm |
| Snímková frekvence | VGA: 30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V); HDMI: 30–140 kHz (H) / 48–120 Hz (V) |
| Technologie sRGB | Ano |
| SoftBlue | Ano |
| Bez blikání | Ano |
| Hustota pixelů | 81,59 PPI |
| Režim LowBlue | Ano |
| Povrch obrazovky | Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 % |
| MPRT | 1 ms |
| EasyRead | Ano |
| Adaptive sync | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Vstup signálu | 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2 |
| Vstup synchronizace | Samostatná synchronizace |
| Vstup/výstup audia | Výstup audio, Audio-in |
| Připojení HDCP | HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort) |
| Pohodlí | |
| Vestavěné reproduktory | 2 W x 2 |
| Další výhody | Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm) |
| Podstavec | |
| Sklopné provedení | -5/20 stupeň |
| Napájení | |
| Napájení | Interní |
| Režim vypnuto | 0,3 W (typ.) |
| Zapnuto | 20,2 W (typ.) |
| Pohotovostní režim | 0,5 W (typ.) |
| Indikátor napájení LED | Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající) |
| Rozměry | |
| Balení v mm (Š x V x H) | 690 x 455 x 141 mm |
| Výrobek bez stojanu (mm) | 617 x 357 x 46 mm |
| Výrobek se stojanem (max. výška) | 617 x 457 x 211 mm |
| Hmotnost | |
| Výrobek s obalem (kg) | 6,56 kg |
| Výrobek se stojanem (kg) | 3,97 kg |
| Výrobek bez stojanu (kg) | 3,55 kg |
| Obsah balení | |
| Kabely | Kabel HDMI, napájecí kabel |
| Uživatelská dokumentace | Ano |
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
VGA
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
VGA
DP
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
3,97
Jas (cd/m2)
300