Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):23.8; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, VGA; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:1.4; Doba odezvy (ms):4; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS.... více
Běžná cena: 2 331  (-3%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681216
Kód dod.: 24E1N1100A/00
EAN: 8712581804244
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
Jack 3,5 mm výstup
VGA
Výbava
Reproduktory
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Energetická třída
D
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
VGA
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
VGA počet
1
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
2,51
Jas (cd/m2)
250