Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Switche

Planet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Přidat do oblíbenýchPlanet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V
6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické porty 100Base-FX, SC konektory, singlemode, dosah 15km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď..

Kód produktu1018353
Part numberISW-621TS15
EAN produktu4711213686535
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Planet
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Běžná cena
4604 Kč
Vaše cena bez DPH
2569.42 Kč
Vaše cena včetně DPH
3109 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy.
Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace).

Vlastnosti:
- 4 porty 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu
- 2 porty 100Base-FX, full duplex, SC konektory, singlemode, pro 9/125um vlákno, dosah 15km, vlnová délka 1310nm, zdvih min. 8dB (vysílací výkon max. -7dBm, min. -20dBm, přijímací citlivost -28dBm)
- 1M buffer, tabulka MAC 2k, propustnost sběrnice 1,2Gbps
- pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu
- instalace na DIN lištu, montážní díl součástí
- instalace na zeď, montážní díl součástí
- krytí IP30, skříň celohliníková
- napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení)
- ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď)
- QoS prioritizace provozu dle portu, ToS, IEEE 802.1p
- zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75cm na všechny dopadové části
- zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6) 10-500-10Hz, 4x g, 0,5oct/min
- zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
- EMI/EMS, elektromagnetická kompatibilita a slučitelnost dle CE EN-6100-4-2,3,4,5,6
- elektrická bezpečnost dle CE EN-60950
- pracovní teplota -40 až 75°C, vlhkost do 95%
- příkon: až 16W
- rozměry: 135 x 97 x 32 mm.
Maximální počet portů: 6
Technologie: Fast Ethernet 10/100Mbps
Management: Ne
Provedení: DIN Rail
Aktuální cena produktu je3109Kč  s dph
Váš e-mail